Witajcie we Wrocławiu!

PRZEWODNIK MIEJSKI ZAPRASZA NA WYCIECZKĘ!

 

Jeśli chcecie Państwo zwiedzić Wrocław, a zarazem:

- poznać jego zawiłą historię opowiedzianą w ciekawy i lekki sposób,

- zobaczyć jego urocze zakątki i wspaniałe zabytki z ciekawej perspektywy,

- zanurzyć się w cudownej, miejskiej zieleni i posłuchać o czym szumi Odra,

- zapoznać się z ciekawostkami, sekretami i legendami Wrocławia,

- przy okazji zaprzyjaźnić się z krasnalami i miejskim latarnikiem,

a na koniec zakochać się bezgranicznie w moim mieście…

...TO ZAPRASZAM SERDECZNIE NA MOJĄ WYCIECZKĘ!

Rezerwując na stronie Hotelu „Herbal” nocleg w wybranym pokoju możecie Państwo zamówić również pieszą wycieczkę z licencjonowanym przewodnikiem dla grupy od 1 do 15 osób.

Trasa wycieczki obejmuje najważniejsze zabytki Starego Miasta, a Państwo decydujecie o tym, gdzie zaczynamy i gdzie kończymy wycieczkę - wycieczki będą się zatem od siebie różnić, a ich program zostanie dostosowany przez przewodnika do Państwa indywidualnych preferencji.

Istnieje też możliwość wstępu do obiektów turystycznych znajdujących się na trasie zwiedzania (cena samego zwiedzania nie obejmuje biletów wstępu!). Mile widziane są dzieci w każdym wieku.

Zwiedzanie odbywa się w jednym z 3 języków: polskim, włoskim lub hiszpańskim.

ANITAL - Anna Kulągowska-Patalas

Tłumacz języka włoskiego i licencjonowany przewodnik miejski po Wrocławiu (uprawnienia nr 16/PM/2005), właścicielka partnerskiej firmy ANITAL, założonej w 2005r.

Wycieczki odbywają się przez cały rok, pomiędzy godziną 8.00, a 16.00 (w sezonie zimowym) lub pomiędzy godziną 8.00, a 20.00 (w sezonie letnim).

Datę i godzinę zwiedzania należy każdorazowo uzgodnić z przewodnikiem, na co najmniej 14 dni przed planowaną datą rezerwacjo noclegu w hotelu, dzwoniąc pod nr tel. kom. +48 500 306 926 lub pisząc na adres mailowy: italkula@anital.pl