Sale Konferencyjne

Oferujemy Państwu możliwość organizacji konferencji, wykładów, szkoleń, czy też kameralnych spotkań biznesowych lub rodzinnych,

a nasze zaplecze gastronomiczne daje możliwość przygotowania przerw kawowych, obiadów lub kolacji dla uczestników takich spotkań.


Z przyjemnością zagospodarujemy Państwu rownież czas wolny 

atrakcyjnym programem turystycznym, czy kulturalnym, uroczystą tematyczną kolacją, bankietem lub degustacją wina w naszej hotelowej Winiarni Herbal.

Sala Franciszkańska

 

Sala wielofunkcyjna przystosowana do organizacji konferencji, wykładów, spotkań, czy szkoleń do 50-60 osób - w zależności od jej ustawienia.

Jest ona wyposażona w ekran i rzutnik multimedialny, internet wi-fi oraz w nagłośnienie, a dodatkowo - na życzenie - również w inny sprzęt konferencyjny, jak np. laptop, flipchart, mikrofon, czy mikroport. 

Sala znajduje się na parterze budynku, ma dostęp do światła dziennego, duże otwierane okna, a także możliwość całkowitego zaciemnienia.

Jest dostępna dla osób niepełnosprawnych ruchowo.

Sala Elżbietańska

 

Meeting room o powierzchni 30 m² przystosowany do organizacji kameralnych konferencji, spotkań, czy szkoleń do 18 osób - w zależności od jej ustawienia.

Sala jest wyposażona w internet wi-fi, oraz TV/monitor LCD, a dodatkowo - na życzenie - również w inny sprzęt konferencyjny, jak np. laptop, czy flipchart.

Sala znajduje się na parterze budynku, ma dostęp do światła dziennego, duże otwierane okna, a także możliwość całkowitego zaciemnienia.

Jest dostępna dla osób niepełnosprawnych ruchowo.


Aby móc jak najlepiej dopasować się do Państwa oczekiwań, zapraszamy do skorzystania z formularza kontaktowego umieszczonego poniżej.

Czy są pytania?

Chętnie odpowiemy na Państwa pytania.

Nasze zaplecze gastronomiczne daje możliwość przygotowania
przerw kawowych, lunchy i kolacji.
Z przyjemnością zagospodarujemy rownież czas wolny atrakcyjnym programem turystycznym i kulturalnym, uroczystą tematyczną kolacją, bankietem lub degustacją win w hotelowej winiarni.

Aby jak najlepiej
dopasować się do Państwa oczekiwań,

zapraszamy do skorzystania z poniższego formularza.

 

Skontaktuj się z nami