Oferta specjalna

Proponujemy naszym Gościom rożnorodne pakiety pobytowe połączone z najciekawszymi atrakcjami Wrocławia oraz Dolnego Śląska.

Wybierz najlepiej dopasowaną dla siebie ofertę i korzystaj z uroków jednego z najpiękniejszych miast Polski podczas pobytu w naszym Hotelu.

Zróżnicowana oferta

Przygotowując dla Was pakiety staraliśmy się zadbać o to, aby każdy mógł wybrać ofertę najbardziej odpowiadającą jego indywidualnym preferencjom.

Zapraszamy do zapoznania się z poniższymi wariantami pobytowymi oraz do dokonania rezerwacji bezpośrednio przez naszą stronę internetową.

BON TURYSTYCZNY

Herbal Hotel realizuje bon turystyczny!  

                                      
Najważniejsze informacje dotyczące bonu:

1. Aby zrealizować bon, pobyt musi być z dzieckiem, na które wystawiony został bon.  

2. Bon posiada określoną wartość - 500 zł na 1 dziecko.

3. Bon można otrzymać poprzez Platformę Usług Elektronicznych (PUE) ZUS, używając profilu zaufanego lub profilu w bankowości elektronicznej swojego banku.

4. Bonem można płacić wiele razy, do łącznej kwoty usług 500 zł.
Na portalu PUE ZUS można sprawdzić wysokość pozostałej do wykorzystania kwoty.

5. Hotel nie dokonuje zwrotów za niewykorzystaną kwotę bonu.

6. Bonem nie można płacić wyłącznie za usługę gastronomiczną świadczoną w hotelu,  jeśli nie są one częścią pakietu pobytowego.

7. Jeśli wartość usług przekracza nominalną wartość bonu, pozostałą kwotę należności uregulować można gotówką lub kartą płatniczą w Recepcji.

8. Za  usługę można zapłacić kilkoma bonami, jeśli realizuje się pobyt z kilkorgiem dzieci, na które przysługują te bony.

9. Bon można zrealizować do 30 września 2022.

10. W naszym hotelu realizujemy bony na usługi dokonane bezpośrednio, tj. drogą mailową na adres recepcja@herbalhotel.pl, telefonicznie pod nr tel. 71 719 87 80.

11. Za usługi opłacone bonem turystycznym nie wystawia się faktury VAT.